Yaşam Koç'un Olabilirim

20 Mart 2010 Cumartesi

buldum


oğlumun neden gelmediğini 
sanırım koç burcu olmak istiyor
bugünü de atlatırsak koç burcu olacak ya kendileri
tüm derdi bu belki de :))

balık burcu duygusal bir çocuk olacak diyordum
normal tarihini beklemez gelir diyordum
annesi ondan çok daha fazla sabırsızmış meğer :))

Koç burcundan olan bebek dikkatleri kendi üstüne çekmesini bilir. Onu asla görmezlikten gelemezsiniz. Onu ihmal ettiğinizi düşündüğünde, onun gözyaşlarıyla karşılaşacak ve ona ilginizi tekrar yönlendirdiğinizde ne kadar kolay sakinleştiğini göreceksiniz. Koç burcunda doğan bebeklerin herzaman birşeylerle meşgul olması sağlanmalı ve eğlenmesi için çaba gösterilmelidir. Koç burcu bebeği o kadar çok ilgi bekler ki, bir süre sonra kendinize zaman ayırmakta zorlandığınızı farkedebilirsiniz. Koç burcu bebeği kontrolü elinde tutmayı sever, cesaretlidir ve sürekli ilgi bekler, ancak bunun karşılığını sıcak sevgi gösterileriyle verir.
Koç burcu, çocukluk çağından itibaren en çok disiplin edilme ihtiyacı duyan burçlardan biridir. Koç burcu çocukları enerjik ancak sabit karakterli olduklarından başlangıçta bazı katı kurallarla ipleri ele almak durumundasınız.
Orayı burayı kurcalamayı seven ve bu yüzden de heryere girip çıkan bebeğinize biraz daha dikkatli davranarak onu kazalardan korumanızda fayda var.
Bebeklik döneminde gürültülü-patırtılı oyuncaklardan çok hoşlanır. Bir anda kahkahalarla gülerken, hemen arkasından gözyaşlarına boğulabilir. Doğumunun ilk anlarından itibaren sizi sürekli olarak canlı tutacak bir bebektir. Hayat sizin için biraz zor olacak gibi. Kolay gelsin... 

diyorlar :))
bakalım göreceğiz...


1 yorum:

minik kelebeğim dedi ki...

canım doğum yapmışsın kk'da mart anneleri topiğinde gezinirekn okudum ,sezeryan olmuş sanırım,hayırlısı olsun,allah analı babalı büyütsün inşlh...
iki cihandada oğlun alnının akı olsun...